Tag "fundi i botes"

Shikoni “fundin e botës”. Pamje spektakolare

Pamje spektakolare por edhe të frikshme në të njëjtën kohë. Këtë të premte banorët e Sidnej janë përballur me një stuhi sa të frikshme aq dhe të mrekullueshme. Fotot janë

E vërteta shkencore e katastrofës së nëntorit, Toka 15 ditë në errësirë.

Dje ka qarkulluar lajmi se këtë 15 nëntor, në orën 3 të mëngjesit, Toka do të zhytet në një errësirë që do të zgjasë për 15 ditë rresht. Sipas shpërndarësit

Ky është bunkeri i të pasurve, nese vjen fundi i botës (FOTO)

Nëse vjen fundi i botës, as njerëzit e pasur nuk do të kursehen. Me përjashtim nëse ata blejnë një bunker gjigand për t’i shpëtuar apokalipsit. 34 familje super të pasura,