Tag "fund marrezise"

“Fund marrëzisë”, bllokohen 287 subjekte, 476 persona ndiqen penalisht

Operacioni “Fund Marrëzisë”, i zhvilluar që prej datës 14 tetor, po vijon me intensitet në të gjithë vendin. Në një deklaratë për shtyp, Ministria e Brendshme bënë me dije se

Në Elbasan “fund marëzisë”, 35 subjekte të kundraligjshme

Ministria e Brendshme, njofton se për qarkun e Elbasanit, sot janë kontrolluar 144 subjekte, ku 35 prej të cilave kanë rezultuar të kundraligjshme, për pasojë ka nisur procedimi penal ndaj

“Fund marrëzisë” , bllokohen 436 lojëra fati

Policia e Shtetit ka informuar lidhur me detajet e operacionti të koduar “Fund Marrëzisë”, për goditjen e lojërave të fatit që veprojnë në kundërshtim dhe në shkelje me ligjin. Lidhur