Tag "Ftohtë Rusi"

Macja i shpëton jetën foshnjes së braktisur.

Një mace endacake i shpëton jetën një foshnjeje 2-3 muajshe në Obninsk të Rusisë. Masha – kështu quhet macja – ka hyrë në kartonin pranë plehrave ku ishte bebja dhe