Tag "fshin"

Instagram fshin videon e koncertit të Dua Lipas në Tiranë, e akuzon për vjedhje

“Instagrami ka fshirë videon e këngës sime “Last Dance” për arsye kopjimi, pavarësisht se ajo është kënga ime, kështu që unë e kam ripostuar atë. Fatkeqësisht video nuk ka zë.

Dafina fshin superhitin e saj. Ky mashkull është arsyeja. Ja pse e bëri

Dafina Zeqiri së fundmi ka fshirë një nga videoklipet e saj më të pëlqyer. Siç duket, videoklipi “Dangerously In Love” ku Dafina shfaqej me ish të dashurin e saj, Krenar

Pse i ka fshirë Zajmina fotot nga Instagrami?!

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka festuar mbrëmë 30 vjetorin e lindjes. Por ajo që vëmë re gjithashtu është që bukuroshja seksi ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami i saj. Ndjekësit

Kujdes: Facebook do t’i fshijë fotot e juaja deri më 7 korrik

Facebook i ka ‘kërcënuar’ përdoruesit se do t’i fshijë fotografitë e ngarkuara nga celularët në rrjetin social, nëse nuk e instalojnë aplikacionin e ri Moments. Rrjeti social u ka dërguar

Aktivistët e PD-së fshijnë parrullat komuniste në Himarë (Foto)

Një grup simpatizantësh të Partisë Demokratike të Vlorës kanë fshirë parullat e Partisë Komuniste dhe të diktatorit Enver Hoxha në fshatin Kudhës në Himarë. Në shenjë proteste ata kanë fshirë

Floriana Garo harron Tedin. Fshin lotët dhe nis të buzëqeshë (Foto)

Ndarja e Floriana Garo dhe Tedi Ngjelës u komentua shumë në media, pro asnjë herë nuk u tha se cila ishte arsyeja pse çifti i dha fund lidhjes së tyre

A u arrestua vëllai i Lefter Kokës? Media fshin lajmin

Vëllai i ministrit të Mjedisit, Leonard Koka, i njohur si Nar Koka është ndaluar nga policia e Durrësit, pasi nuk i ështe bindur urdhrit te policisë. Të paktën këshu shkruan

Myftiu i Tiranës bëhet pishman. Heq postimet e Edi Ramës

Pasi i bëri “share”, pra shpërndau në profilin e tij reagimin e Ramës për shembjen e kishës së “Shën Thanasit” në Dhërmi, myftiu i Tiranës Ylli Gurra është penguar dhe

Tërhiqet Ahmetaj, fshin lajmërimin për zgjerimin e autostradës

Pas publikimit në media të thirrjes që Ministria e Ekonomisë i bën investitorëve të huaj për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës, ministri Arben Ahmetaj mesa duket ka pranuar skandalin. Në këtë

Gazeta izraelite fshin Merkelin e Jahjagën nga fotoja e Marshit në Paris

“HaMevaser”, një gazetë konservatore e ortodoksëve hebrenj, akuzohet për largimin e femrave nga fotoja me Photoshop. Ky “modifikim” u bë i ditur së pari nga disa media izraelite, e pastaj

Griffith fshin nga krahu tatuazhin “Antonio”

Aktorja Melanie Griffith ka hequr emrin e ish-burrit të saj Antonio Banderas nga një tatuazh që ka në krah. Dy javë pasi çifti deklaroi divorcin, duke i dhënë fund lidhjes

Pallati Elize fshin gjurmët e Valerie Trierweille (Foto)

Ish-e dashura e lënduar e Francois Hollande ka nisur një vizitë bamirësie në Indi. Valerie Trierwiler u prit nga gazetarë dhe fotografë të shumtë në aeroportin e Mumbait. Ndërkohë, në

Basha: Paketa fiskale 2014 fshin Shqipërinë nga harta e investimeve të huaja

Tryezë konsultative me biznesin e huaj, Ku po shkon ekonomia shqiptare!? Ndikimi i paketës fiskale dhe projektbuxhetit 2014 në ekonominë e vendit dhe jetën e shqiptarëve Fjala e Kryetarit të