Tag "fshijne"

Franca dhe SHBA të fshijnë nga harta ISIS-in

Nga Sali Berisha Shqiperia ne zi! Sot ne Shqiperi eshte dite zie, dhe mbare shqiptaret nderuan me 1 minute heshtje viktimat e sulmeve barbare terroriste ne Paris. Franca pagoi çmimin

Tiranë, policët dhunojnë dhe i fshijnë fotot gazetarit të “Panoramës”

Policia dhunon gazetarin e “Panoramës”, i cili fotografoi momentet kur grupi i gatshëm po rrihte një protestues brenda furgonit të policisë. Gazetari i “Panoramës”, Armand Bajrami u ndodh dje pasdite