Tag "fshihet"

Çfarë fshihet pas rrëzimit të helikopterit/ SHËNIM

Një tragjedi si ajo e djeshmja, rrëzimi i helikopterit, ku për pasojë humbën jetën dy persona mbulohet nga zija dhe keqardhja qytetare. Në këtë mënyrë, zija dhe homazhet që zhvillohen,

Kjo është loja sekrete që fshihet në Facebook

Shumë pak njerëz e dine se Facebook ka një lojë sekrete. Gjithçka që duhet të bëni është të hapni Messenger, të nisni një bisedë me një mik dhe të shtypni

Skandal, vetëvaret studentja, ngjarja fshihet nga policia

Një studente nga Klosi në rrethin e Matit ka tentuar të vetëvritet duke u varur një natë më parë, por familjarët dhe policia lokale e kanë mbajtur sekret ngjarjen. G.B.

Kush fshihet pas maskave/ Nga avokati Altin Goxhaj

Sqarim nga Avokati Altin Goxhaj E mbani mend protesten e te Enjtes? Keta qe shihni ne foto jane te perzgjedhurit e 3 fondacioneve qe mbeshtesin te majten: Soros, Friedrich Ebert

Zbulohet se ku fshihet Francesco Becchetti

Italiani Francesco Becchetti i shpallur në kërkim nga drejtësia shqiptare është lokalizuar nga agjentët e Interpolit në Londer. ABC News ka mësuar se zyra e Inteprol-Tiranës, më datë 26 gusht

Ja kush fshihet pas sulmit ndaj Vuçiç (Foto)

Almir Merdiç, Elvedin Himziça dhe Muju Dizdareviq janë emrat e të akuzuarve për sulmin ndaj kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç në Potocari më 11 korrik, me rastin e 20-vjetorit të masakrës

Biznesmeni skocez i akuzuar për mashtrim, fshihej në Shqipëri

Një biznesmen skocez i cili është arrestuar në Britaninë e Madhe për mashtrim duket se ka qëndruar i fshehur edhe në Shqipëri gjatë këtij viti. Kështu shkruan gazeta “Daily Record”

Ivani i ‘tmerrshem’ fshihet në Kosovë?

Ivan Bogdanov (34 vjeç), tifoz i Crvena Zvezdës, i cili është i njohur për incidentet e tija të shumta, raportohet se fshihet në Kosovë. Pas trazirave, në të cilën ai

Berisha: Plasi droga! Çfarë fshihet pas heshtjes së Mimit?

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në profilin e tij në “Facebook” u shpreh se Ministrja e Mbrojtjes Mimi kodheli, nuk mohoi dot akuzën e ish-Ministrit Imami që bazat

PD: Ushtria e përfshirë në trafikun e drogës, Ministrja e Mbrojtjes fshihet

Partia Demokratike ka akuzuar ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli se po fshihet dhe nuk përgjigjet lidhur me përfshirjen e automjeteve të FA-së në trafikun e drogës. Në një deklaratë për

Anna Paquin “fshihet” nga filmi i ri X-Men

Skenat e aktores Anna Paquin në filmin ‘X-Men: Days of Future Past’ janë fshirë nga regjisori Bryan Singer. Sipas Entertainment Weekly, është fshirë çdo skenë e personazhit të saj Rogue