Tag "fshehu"

Termet Peçi fsheh dënimin e Gjykatës. Nuk e deklaroi në formularin e tij

Një tjetër kryebashkiak i Rilindjes ka gënjyer në plotësimin e vetëdeklarimit për formularin e Dekriminalizimit. Kryebashkiaku i Tepelenës ka gënjyer në pyetjen se a ka qënë ndonjëherë i dënuar. Por

Berisha: Rama zhyti vendin në skandale llumi, policia fshehu të dhënat për Balilin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e qeverisë se e ka zhytur vendin në skandale llumi, dhe e ka shndërruar në vendin më të rrezikshëm. Berisha tha se policia shqiptare

SKANDALI. Tahiri fshehu raportin e ICITAP dhe PAMECA për kamerat e sigurisë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ka fshehur dy komisioneve të Kuvendit një raport të ICITAP-it amerikan mbi projektligjin për kamerat e sigurisë. HashtagAL e disponon të plotë këtë raport,

Fshehu 2 milion euro pasuri. Prokuroria nis hetimin për Mark Frrokun

Duket se “telashe” të tjera e presin ish deputetin Mark Frroku në lidhje me drejtësinë. Prokuroria për Krime të Rënda do të fillojë gjatë kësaj jave hetimin pasuror për të

“Fshehu” Frrokun, bie akuza për ish-shefin e Interpol Tiranës

Prokuroria pushon hetimet ndaj ish-drejtuesit të Interpol Tiranës, Artan Bajraktarit, i cili akuzohej për fshehjen e urdhrit të arrestimit për deputetin kristian-demokrat, Mark Frroku. Lidhur me këtë akuzë, Prokuroria ka

Berisha: Gjykata faktoi se Rama fshehu krimin e Frrokut

Ish-lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka përshëndetur vendimin e sotshëm të Gjykatës, e cila faktoi se drejtuesit e Interpolit nuk ishin ata që e fshehën krimin e Mark Frrokut.

Berisha: Rama fshehu kërkesën e Interpolit për Frrokun

Ish-kryeministri Sali Berisha, pohoi se opozita e ka denoncuar Mark Frrokn si vrasës që në ditët e para të punës, por Edi Rama ka fshehur kërkesën për ekstradimin e tij