Tag "fshehtesi"

Miratohet në fshehtësi projekti për betonizimin e Parkut të Liqenit

Qeveria shqiptare në mënyrë të fshehtë dhe jo transparente ka realizuar përzgjedhjen e projektit për hyrjen e Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës. Ky tender është zhvilluar pa dijeninë e

Vladimir Putin mund të jetë martuar në fshehtësi

Këto janë theshethemet që përfshinë një seri mediash rozë gjatë të dielës pasi e dashura e përfolur e Presidentit të Rusisë u pa në Lojrat Olimpike Dimërore të Soçit duke