Tag "fshehin"

72 zyrtarë të lartë fshehin pasuritë, 230 dosje në prokurori

Gjatë viti 2016, 72 zyrtarë të niveleve të ndryshme, subjekte të ligjit për deklarimin e pasurive, kanë fshehur pasuritë, kanë bërë deklarime të rreme të pasurive, kanë pasuruar para si

Ja 9 fotografi që fshehin histori tragjike (Foto)

1. Gruaja që është në fotografi në fakt është e vdekur. Burri i saj, këtë fotografi e ka bërë 2 ditë pas vdekjes së saj. Nuk ka ndonjë informacion se

“Gare kriminale e Rames dhe Sajmir Shullazit per te mbrojtur deputetin vrases!”

Nga Sali Berisha Te dashur miq, ndoqa deklaraten qe beri shefi i policise se Kurbinit nga drejtoria e pergjithshme e policise se shtetit. Komunikata e shkuajtur ne zyrat e Rames

Meta dhe Rama fshehin krimin njëlloj si Enveri

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar akuzat kundër qeverisë, konkretisht ndaj kryeparlamentarit Meta duke e akuzuar këtë të fundit si porositësin e atentatit për vrasjen e Fufit dhe Doshit. Gjithashtu ai

Kryebashkiakët e Gramshit dhe Poliçanit, fshehin miliona euro pasuri

ILDKPI ka kallëzuar penalisht, kryetarin e bashkisë së Gramshit, kryebashkiakun e Poliçanit si dhe kryetarin e komunës Bërzhitë, për fshehje pasurie dhe mosjustifikim të ardhurash. Kryetari i Bashkisë Poliçan Adriatik

Mashtrimi, 1 milion makinat që fshehin një sekret të tmerrshëm

Rreth një milion makina të nxjerra nga qarkullimi si “mall i humbur” të cilave nuk ia vlen t’u riparosh defektet, po futen sërish në treg nga kriminelët për përfitime vetjake,

PD: Tahiri dhe drejtuesit e policisë fshehin ngjarjet

Në një deklaratë për mediat deputeti i Partisë demokratike Arben Ristani edhe një herë ka reaguar në lidhje me fshehjen e ngjarjeve kriminale në vend nga ana e ministrit të