Tag "fshehen"

Fshëhën pasurinë, ILDKPI: Janë dërguar në Prokurori 84 zyrtarë, 10 janë gjyqtarë

Është shqyrtuar sot në Komisionin e Ligjeve raporti vjetor i ILDKPI-së. Gjatë fjalës së tij, kreu i këtij institucioni, Shkëlqim Ganaj pohoi se kanë dërguar në prokurori 84 zyrtarë, 10

E lanë nudo tek Gjiri Lalzit, 33-vjeçari: Shokët më fshehën rrobat

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në plazhin publik të Gjirit të Lalzit. 33-vjeçari E.T., nga Tirana, student i degës së Inxhinierisë, është arrestuar në flagrancë teksa lahej nudo në

Ministria e Drejtësisë proçedim disiplinor 2 gjyqtarëve që fshehën pasurinë

Ministria e Drejtësisë me urdhër të titullarit të saj ka nisur proçedim disiplinor ndaj dy gjyqtarëve Ken Dhima dhe Klorinda Çela, pas shkeljeve të këtyre dy të fundit me deklarim