Tag "fshehe"

Fshehën pasuritë, pezullohen nga detyra gjyqtari dhe prokurori i Elbasanit

Gjykata e Tiranës ka kërkuar pezullimin nga detyra deri në përfundim të hetimeve të një gjyqtari dhe prokurori pranë Prokurorisë dhe Gjykatës se Elbasanit. Vendimi për gjyqtarin Qani Hasa dhe

PD: Rama nuk mund ta fshehë dështimin për statusin me qëndrime anti-europiane

Partia Demokratike ka mbajtur një qëndrim të ashpër ndaj deklaratave që u bënë sot nga kryeministri Edi Rama në prag të mbylljes së vitit 2013. “Kryeministri Edi Rama nuk njohu