Tag "fshati sos"

Tmerr në fshatin SOS, dy djem abuzojnë seksualisht me 9-vjeçaren

Një skandal me sfond seksual ka ndodhur në fshatin e fëmijëve SOS pak javë më parë. Dy djem të moshës 15 dhe 16 vjeç kanë abuzuar seksualisht një vajzë të

Jo drogave dhe substancave të rrezikshme

“Jo drogave dhe substancave të tjera të rrezikshme”, është motoja e programit sensibilizues që policia po zhvillon në shkollat 9-vjeçare të Tiranës. Siç bënë të ditur burime zyrtare të policisë