Tag "fshatar"

Ish zv/Ministri i Mbrojtjes: “Muhamedi dhe Krishti janë fshatarë që ndiqen nga idiotët”

Ish zëvendësministri i Mbrojtjes Dritan Hila ka bërë një status në profilin e tij në Facebook duke u shprehur në mënyrë më shumë se ateiste kundër feve. Hila shkuran se

Pacolli në Malishevë: Unë jam fshatar!

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ishte sot në një odë të Panorcit të Malishevës, së bashku me ministrin e AKR-së, Fadil Ismajli. Ata u takuan me banorë të fshatrave Llabjan,