Tag "fryre"

Ja si të shpëtoni në vetëm pak kohë nga barku i fryrë

Mënyra më e lehtë dhe më e mirë për të eleminuar barkun e fryrë është konsumimi i ujit të përzier me xhinxher. Kjo pije gjithashtu përmirëson dhe forcon shëndetin e

Luana tregon sekretin si mund ti fryni buzët me një metodë të thjeshtë (Foto)

Prezantuesja seksi Luana Vjollca është tepër aktive në rrjetet sociale dhe poston foto nga përditshmëria e saj. Se fundmi ajo ka postuar disa foto duke zbuluar sekretin e buzëve të

Ja si mund t’i fryni buzët tuaja në mënyrë natyrale

Për të evituar ndërhyrjet e shtrenjta kirurgjikale, ndiqni këto këshilla dhe buzët tuaja do të duken dy herë më të plotat në vetëm 5 minuta. Përbërësit e vetëm që ju

Tymosja nxit fryrjen e barkut

Është kjo, edhe një tjetër arsye, pse duhet të lëni duhanin. Shkencëtarët e kanë hedhur poshte idenë, se lënia e duhanit, bën që përdoruesi të shtoi peshë. Në fakt, tymosja