Tag "frymezon"

Ja kush e frymëzon Dafinën (Foto)

Dafina Zëqiri, e është një nga yjet më të spikatur të muzikës RnB dhe Hip Hop në vendin tonë. Karriera e saj si çdo këngëtareje fillon si një fanse e

Pa gjymtyrë por frymëzon me fjalimet e tij

Ai njeri qëndron përpara një turme njësoj si të ishte në një stadium. Ai tërheq vëmendjen e mijëra vetëve, pjesërisht për shkak të humorit, në disa raste prekës, si dhe

Peshonte 360 kg, Larry Evans frymëzon në internet

Amerikani, Larry Evans nga Saint Louis është bërë një sensacion në internet, në saje të videove dhe fotografive që u publikuan në llogarinë e tij në Facebook! Ju ndoshta po

Lushnje, Basha: Qeveria po frymëzon krimin me aktet joligjore

Një shtet që vjedh serverin e të dhënave tatimore, sekretin më të ruajtur nuk bën gjë tjetër veçse frymëzon krimin dhe kriminalitetin. Këtë ka deklaruar Kryetari i PD, Lulzim Basha,