Tag "frymezohet"

Hamilton frymëzohet në Sardegna

Lewis Hamilton po përgatitet për Çmimin e Madh të Monzas, që pritet të zhvillohet këtë të dielë, duke marrë disa pushime të shkurtra në ishullim italian të Sardegna-s. Piloti 28-vjeçar

“Miranda as Cicciolina”, seti fotografik për revistën “V”

Miranda Kerr ka realizuar një set fotografish për revistën “V”, me titullin “Miranda as Cicciolina”. Modelja shfaqet tejet e mrekullueshme me flokët e bardhë të derdhur mbi supe dhe me