Tag "froku"

PD: Froku i arrestuar që më 6 Mars, qeveria vonoi dërgimin e të dhënave

Në një deklaratë për shtyp, Partia Demokratike, përmes kreut të Departamentit të Sigurisë Enkelejd Aliebaj ka akuzuar qeverinë se me urdhër të Ramës dhe Tahirit vonuan të dhënat për Arben

Armë dhe municione, arrestohet Mark Froku

20 vjeçari nga Kruja, Mark Froku, përfundoi në prangat e policisë i akuzuar për armëmbajtje pa leje. Burime zyrtare nga policia thanë se pas marrjes së informacioneve në rrugë operative