Tag "frikshme"

Statistika të çmendura, për 24 orë u zbulluan më shumë se 21 mijë rrënjë kanabis

Brenda 24 orëve janë zbuluar dhe asgjësuar rreth 21 500 bimë narkotike të dyshuar kanabis sativa përgjatë të gjithë vendit. Në qytetin e Krujës janë gjetur dhe asgjësuar 2920 rrënjë

Kjo është rruga malore më e frikshme në botë (Foto)

Mount Huashan, është një nga vendet më të pabesueshme në tokë, një vend që tmerron edhe ata edhe alpinistët nga lartësia e madhe dhe rruga jo shumë e sigurt. Mount

Këto janë disa nga aventurat më të frikshme në botë (Foto)

Aventurat ekstreme janë sa të bukura, por edhe të frikshme. Fotot e mëposhtme tregojnë disa persona, të cilët kanë sfiduar vdekjen, duke hipur në disa lartësi, që të shkaktojnë frikë

Disa nga historitë më të frikshme në Wikipedia

Në portalin Wikipedia ju keni mundësi të informoheni thuajse për çdo gjë. Tek ky portal ju keni mundësi të njiheni me disa nga historitë më të frikshme që kanë ndodhur

E frikshme! Treni ecën përmes detit (Video)

Një urë e pabesueshme mendohet se është një prej veprave më të rrala inxhinierike të bëra ndonjëherë nga njeriu. Ura hekurudhore e Pamban në Indi mundëson që treni të ecë

Fotoja e Ramës tmerron qytetarët: Je si fantazëm (Foto)

Një foto e postuar nga kryeministri Edi Rama duket se ka tmerruar qytetarët pasi shumë prej tyre i kanë komentuar ku thonë se Rama duket si fantazmë. “Rregullojeni këtë foto,”

Halloween: ja disa ide për shaka të frikshme. (Video)

Kjo është përmbledhje videosh, ku mund të shihni disa nga rregjet më të frikshme që mund t’i bëhen dikujt. Në të vërtetë, në raste të tilla njeriu shumë lehtë mund

Këto janë vendet e braktisura më të frikshme në botë (Foto)

Vendet e braktisura shpesh fshehin histori të frikshme, këto janë 11 vendet e braktisura më të frikshme në botë. 1. Pylli i Hoia Baciu në Rumani, quhet ndryshe Trekëndëshi ballkanik

Ja cilat janë 6 bandat kriminale më të frikshme

Siguria është një prej nevojave kryesore të njerëzve. Ashtu si për shumë probleme të tjera, burimi kryesor të rrezikut janë prapë njerëzit. Ndërkaq këto janë 6 bandat që kanë bërë

Basha në Durrës: Tek të rinjtë ka pasiguri, qeveria ka rikthyer eksodet e frikshme

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në qytetin e Durrësit. Gjatë fjalës së tij Basha theksoi se kandidatja e opozitës Grida Duma e

Ozil: Jemi një ekip i frikshëm

Mesfushori i pancerave Mesut Ozil theksoi se përfaqësuesja e Gjermanisë ka një dëshirë të madhe për të triumfuar në Botëror në mënyrë mirënjohjeje për trajnerin Joachim Low dhe për punën