Tag "friken"

Drone-t: Misteri që po i fut frikën Francës

Fluturojnë mbi centralet bërthamore. Arrijnë natën ose në agim, e vërtiten për rreth një minutë mbi centrale, megjithë perimetrin e sigurisë prej pesë kilometrash si rreze e mijëra metrash lartësi.

Ajax-i nuk ia ka frikën Messit, Neymarit dhe Suarezit

Trajneri i Ajax-it, Frank de Boer, ka kërkuar nga lojtarët e tij që të mos kenë frikë në përballjen e të mërkurës mbrëma ndaj Barcelonës. Kampioni holandez është nikoqir i