Tag "fressh"

Kreu i FRESSH Vlorë: Deputetja Mira Shehu, përfituese dhe jo kontribuuese në PS-në e Vlorës

Kreu i FRESSH Vlorë, Klajdi Myzaferaj ka akuzuar deputeten e Partisë Socialiste Mira Shehu pas një statusi të kësaj të fundit ku flitej për reformimin e Partisë Socialiste. Sipas tij

Godet sërisht Joleza: Ja sekreti i lidhjeve të gjata

Pas skandaleve të shumta kryetarja e FRESSH-­it, Joleza Koka, tashmë po mundohet të ngre reputacionin duket lobuar edhe për çështje si dashuria. Në një status në profilin e saj në

Shpërthen humori në rrjetet sociale, “Joleza: Ku e ka pallatin ky Shukriu?” (Foto)

Pas skandalit seksual ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, kanë ardhur

PS vijon me show-t, pas Kongresit krijon “FRESSH Voice”

Duket se Partia Socialiste vijon me shfaqjet teatrale. Pas dështimit të Kongresit të djeshëm, sot PS ka vijuar show e saj me të rinjtë socialist. Sot u prezantuar “FRESSH Voice”,

Kastro Zizo tallet me kryetaren e FRESSH-it

Pak kohë më pare kishte harruar se ku zgjohei në mëngjes, më pas harroi se me cilin shtet fqinj kufizohet Shqipëria dhe tashmë kryetarja e të rinjve socialistë Joleza Koka

Nga u frymëzuar Joleza për “fjalimin”? Ja modeli (VIDEO)

Po heq Jolezën për atë fjalimin shatra patra me pije, pallat, parti, bërje gjenerate, Sajmir , Erion e Klos Rama? Gjynah! Jo për gjë, por vetë i ka marrë në

“U zgjova te pallati i Tahirit”, Rama shkarkon kryetaren e FRESSH-it

“Isha në festë me Klosin dhe u zgjova te pallati i Tahirit”. Kjo ishte deklarata e kryetares së FRESSH Joleza Koka, e cila la të gjithë me gojë të hapur.

Majko shkon në PS në takim me të rinjtë, FRESSH-istat i vjedhin pallton

Deputeti Pandeli Majko ka humbur pallton e tij në takimin me të rinjtë e Tiranës ditën e diel. Ngjarja e pazakontë ndodhi pas takimit ku prezent ishte edhe Kryeministri Rama,

Vijon gallata. Ja si e tall Bes Kallaku kryetaren e FRESSH-it (Video)

Aktori i humorit Bes Kallaku, ka publikuar në “Facebook” një video humoristike me në që qendër fjalimin thuajse të pakuptimte të kryetares së FRESSH, Joleza Koka. “Më falni se kam

Jolezë moj, nuk je vetëm! Nga Alfrida DEDGJONAJ

Dje media e shkruar është pushtuar nga reagimet mbi fjalimin që kryetarja e FRESSH ka mbajtur në një takim, të organizuar nga PS-ja në kuadër të zgjërimit të anëtarësisë së

Kryetares së FRESSH-it ende nuk i dalë pija: Ju e dini më mirë shtëpinë e ministrit

Kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka ka reaguar për fjalimin e saj të së dielës, i cili është bërë hit në rrjetet sociale. Në këtë fjalim, Koka u mundua të jepte

“Kaubojsi” sulmon kreun e FRESSH: Më servilosej për një panine me salçiçe

Deputeti kauboj Eduart Ndocaj ka sulmuar strukturat e PS-së në qarkun e tij, në Lezhë. Duke folur për kreun e FRESSH, i cili garon për kreun e PS-së në këtë

Droga në autobusin e FRESSH, burg për 3 persona

Gjykata e Edirnesë në Turqi ka vendosur masën e arrestit me burg për 3 persona të tjerë, të përfshirë sipas tyre në gjetjen e drogës në autobusin ku 35 anëtarë

Detajet/ Ja si u zbulua droga në autobusin e FRESSH-it

Zbardhen detaje në lidhje me drogën që u gjet në autobusin ku po udhëtonin 40 anëtarët të FRESSH-it. Sasia e bimës narkotike, që mësohet se është e llojit kanabis sativa,

Kryetarja e FRESSH “kërcënon” Ermal Mamaqin: Mos m’i fol ashtu kryetarit! (Foto)

Kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka ka publikuar në profilin e saj social videon ku Edi Rama duket i ftuar në emisionin e humoristit Ermal Mamaqi. Me sa duket pyetjet thumbuese

Majko i uron ditëlindjen e FRESSH-it, komentuesit: Na keni lënë rrugëve

Deputeti Pandeli Majko, ka uruar sot në rrjetet sociale ditëlindjen e FRESSH­it. Ai ka zgjedhur një foto me një qiell të zymtë, dhe avionë e helikopterë. Teksa komentuesit i thonë

Koço tani edhe Komisari i FRESSH. Nis lëvizja “Biri Im” në PS

Kryetari i PS-së Edi Rama, duke marrë në konsideratë të kaluarën e Koço Kokëdhimës si Sekretar i Parë i Rinisë të Partinë së Punës në Fier, i ka lënë në

“FRESSH-istët spiunë gjoba bizneseve. Mafia po plaçkit vendin”

Nga Sali Berisha Te dashur miq, gjendja e biznesit eshte dramatike ne Shqiperi. – Gjoba, hekura, ndjekje penale e burg per bizneset jo qeveritare. – Koncesione, tendera, kontrabande dhe evazion

SKANDALI: Me luftanijet e NATO-s FRESSH i Ramës bën crociera

Ajo që shihni në foton kryesore është profili në rrjet social i njërit prej “pushuesve” të kampingut të Jalës. Më 25 korrik, S.M poston një status ku shkruan në anglisht:

Komentuesit bëjnë copë “kampingun” e Jalës së Ramës

Dy ditë më parë kryeministri ka postuar foto të tijat mes të rinjve socialistë në Jalë. Bashkë me tekstin që njofton transformimin e kësaj organizate rinore, kryetari i PS ka

Babai i kryetarit të FRESSH-it, gjykon çështjen “Gjika”

Mbërrin në Gjykatën e Tiranës dosja e kreut të Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika. U tha se Gjykata e Tiranës do të hidhte edhe shortin për të caktuar gjyqtarin penalist

Listat, FRESSH presion Ramës me bojkot

Forumi Rinor Eurosocialist Shqiptar i ka kërkuar kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama përfshirjen e Elisa Spiropalit dhe Erjon Braçes në listat e PS-së për deputetë. Nëpërmjet një deklaratë për

FRESSH proteston kundër Islamit

Dhjetëra të rinjtë të FRESSH-it kanë protestuar pasditen e sotme përpara shtëpisë së Kastriot Islamit në zonën e Tiranës së Re. Protesta e të rinjve socialistë vjen pas votimit të

Arvizu: Zgjedhje të lira dhe të ndershme

Përfaqësues të FRESSH-it zhvilluan një konferencë me temë “Arsimi dhe punësimi rinor”, ku i pranishëm ishte edhe ambasadori i SHBA-së, Aleksandër Arvizu. Ambasadori Arvizu gjatë fjalës së tij në aktivitetin