Tag "fresku"

Aksident i rëndë në zonën e Freskut, humb jetën një fëmijë 3 vjeç

Një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e një fëmije ka ndodhur pasditen e sotme në zonë e Freskut në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur te “Rruga e Thesarit”, ku vajza e

DENONCIMI: Dyqanet tek Fresku që marrin peng shkollën

Ish kryetari i komunës se Farkes dhe shoferi i tij kanë ndërtuar një mur të shkolla 17 Shkurti që ndodhet të Rruga e Thesarit duke detyruar nxënësit që të blejnë