Tag "frederik ndoci"

Frederik Ndoci publikon dhunën e policisë: Fshihen njerëz meskinë e anarshistë

Këngëtari Federik Ndoci ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, për sa i përket incidentit të ditës së diel, ku policia ka ndërhyrë në një lokal ku ai

Sytë e tu, sytë e tu, Frederik Ndoci: Kjo këngë u këndua për Xhoana Nanon

Sytë e tu, sytë e tu, me gjithë dritat që kam pare, me gjithë yjet rreze ar, me gjithë lumë, liqene blu, shëmbëllejnë sytë e tu… Të gjithë ne na

Frederik Ndoci trondit artin: Ja kush i jepte çmimet dhe e preferonte Parashqevi Simakun

Këngëtari Frederik Ndoci shtë përfshirë në debatin mes artistëve shqiptar ku u përfol në lidhje me privilegjet e këngëtares Parashqevi Simaku. Sipas tij, është e vertetë që Parashqevia kishte shumë

Frederik Ndoci flet për largimin në Amerikë dhe zhgënjimin nga Shqipëria

Fill pas publikimit të lajmit në media se Frederik Ndoci do të largohej nga Shqipëria për t’u zhvendosur përfundimisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këngëtari ka rrëfyer të vërtetën

Frederik Ndoci: Në Shqipëri politika nuk të jep të ardhme

“Për mua, nuk ka ndonjë të ardhme këtu për fëmijët e mi”. Ky ishte pohimi i këngëtarit të madh Frederik Ndoci, i cili ka deklaruar se do të rikthet sërish

E vërteta e telefonatës së Frederik Ndocit me trafikantin

Prokuroria e Tiranës ka nisur verifikimet për këngëtarin Frederik Ndoci. Prokurorët holandezë, që po hetonin për një shkodran, të quajtur Fatlum Kadija, i dyshuar për një vrasje dhe lidhje të

Hetimet për trafikantin e drogës, del numri i Frederik Ndocit

Një material hetimor i mbërritur nga drejtësia Hollandeze, ka bërë që prokuroria e Tiranës të nisë verifikimet për këngëtarin shqiptar Frederik Ndoci. Numri i celularit të artistit Ndoci, rezulton të