Tag "fred peza"

Nuk “kapet” miliarderi Fred Peza. Prokuroria nxjerr një tjetër fletë-thirrje

Vetëm 4 ditë më parë ish-gazetari Alfred Peza nuk shkoi të dëshmonte në Prokurori, dhe si rrjedhojë institucioni i akuzës ka vendosur ta therrasë sërish të dëshmojë mbi pasurinë e

Milionerin Fred Peza peqinasit i bëjnë be! Ja si i mashtroi dhe bëri milionat

Alfred Peza ka lindur në Peqin por kishte shumë vite që s’kishte shkelur më në atë qytet të cilin madje e mohonte si vendlindje… U desh kandidimi si deputet për

Berisha sulmon edhe Fred Pezën: Papagalli i Ramës si Saje Qorri

Një një status të tijin në fcb ish kryeministri Berisha ka akuzuar edhe deputetin Peza se bën papagallin e Ramës dhe të Saje Qorrit. “Drejtoria e Policise ka njoftuar online