Tag "frangaj"

Kriza! Aleksandër Frangaj nxjerr në shitje ABC News. Biznesmeni kërkon ta blejë

Aleksandër Frangaj ka nxjerr në shitje ABC News. Sipas burimeve, mësohet se Frangaj sot pronar i disa mediave siç janë TV Klan, ABC News apo radiot e ndryshme, mësohet se

Frangaj: Beccheti i ofroi 500 mije euro ne vit Ardit Gjebrese

Debati në “Opinion” lidhur me çështjen Beccheti dhe burimin e financimit të 40 milionë eurove për ngritjen e televizionit “Agon Channel” ka prodhuar edhe disa shifra që lidhen me ofertat

Frangaj replikë me Bolinon dhe ironi me Ballën

Aleksandër Frangaj, pronar i TV Klan, i është përgjigjur një shkrimi të Karlo Bolinos, ku thuhet se konkurrentët e Top Channel po fërkojnë duart tani që Sokol Balla mund të