Tag "francw"

Tragjedia në Francë, identifikohet trupi i Erinda Kaçorrit

Pas një muaji të ngjarjes tragjike, autoritetet franceze kanë konfirmuar se dhe viktima e tjetër që u shkrumbua në një kamion i përket 26-vjeçares Erinda Kaçorri nga Rrësheni. Ngjarja ndodhi