Tag "franceska"

Françeska e Big Brother i heq të gjitha. Ja fotot e reja

Ish-konkurrentja e Big Brother Françeska Jaçe ka postuar disa foto të nxehta teksa del nga pishina. E veshur me bikini Jaçe është shfaqur më seksi se kurrë. Duket se Françeska

Rikthehet Françeska e Big Brother. Fotoja e fundit do t’ju lërë pa frymë

U përfol për një kohë të gjatë për marrëdhënien e saj, ndarje, ribashkim me të dashurin dhe konfliktet me ish-bashkëshorten e tij. Megjithatë, Françeska Jaçe i ka hedhur të gjitha

Grushtat me shoqen e ngushtë, Françeska: Pse u ndava nga i dashuri biznesmen

Edhe Françeska Jaçe i ka dhënë fund lidhjes njëvjeçare me të dashurin e saj 10 vite më të madh në moshë. “Panorama Plus” shkruan sot se vetëm pak kohë pasi

Françeska e BB rrihet me një femër në lokal, në kërkim nga policia

Ish-konkurrentja e Big Brother, Françeska Jaçe është rrahur me një tjetër femër në një nga lokalet e Tiranës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën ‘Nikolla Tupe’, dhe konfirmohet

Françeska e Big Brother dënohet me burg, aksidentoi 4 persona

Ish-lojtarja e “Big Brother” është deklaruar fajtore nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor, duke u dënuar me një muaj burg, për veprën penale “shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”. Gjyqtari i

E fejuara e Silvio Berluskonit, dëmshpërblim për akuzën se ishte lesbike

Francesca Pascale, e fejuara e Silvio Berluskont ka kërkuar dëmshpërblim nga aktorja bullgare Michelle Bonev e cila deklaroi se ka pasur një marrëdhënie dhe që sipas saj Berluskoni ka thënë

Françeska e BB, pushime nëpër Evropë

Françeska Jaçe, ish-banorja e Big Brother Albania, thotë ajo po i shijon në maksimum muajt e verës dhe sapo është rikthyer nga një udhëtim nëpër Evropë. “Muajt e verës po

Françeska: 10 këshilla për një lidhje

Pasi e ka përjetuar vetë përvojën e lojës së “Big Brother”-it, një vit më pas, Françeska Jaçe jep mendimin e saj për banorët e rinj. Pse veçon Anaidin si lojtarin