Tag "franca boteror"

Gjermania e Franca, favorite në letër

Mbrëmjen e së hënës do të zbresë në fushë Gjermania, e cila në këtë fazë të 1/8-ave do të përballet me Algjerinë dhe, sigurisht që në letër ata mbeten favoritë.