Tag "fragment"

Strazimiri: Dhunimi i zyrave të PD në Mat, fragment i klimës së terrorit

Deputeti i PD, Gent Strazimiri, në një deklaratë për mediat është shprehur se zyrat e Partisë Demokratike në Mat, janë dhunuar, janë thyer, janë bastisur mbrëmë në darkë, dhe se