Tag "fqinje"

Ngjarja horror në Pogradec, flasin fqinjët: E goditi dhjetëra herë me sqepar dhe…

Një krim i rëndë ka tronditur Pogradecin mëngjesin e sotëm, ku një 49-vjeçar masakroi me thikë e sqepar bashkëshorten e tij. Bashkëshortët Bashkim dhe Demirke Mekolli jetonin vetëm në banesën

Jakaj: Bizneset marrin kredi në bankat fqinje për shkak të interesave

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jakaj ka hedhur poshtë deklaratat e Bankës Shqiptare e cila u shpreh se ka rënë interesi i biznesit për kredi ndërsa kushtet e kreditimit

Përdhunoi fqinjën minorene, shpallet në kërkim 23-vjeçari

Një 23-vjeçar nga qyteti i Pukës është shpallur në kërkim, pasi akuzohet se ka dhunuar seksualisht një minorene. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së Qarkut të Shkodrës, dje bënë