Tag "fqinj"

Krimi i dyfishtë në Xhafzotaj, flasin fqinjët: I biri s’ishte mirë, nuk fliste me njeri

Fqinjët e familjes Nika në Xhafzotaj në Durrës, rrëfejnë se Ali dhe Jenije Nika ishin njerëz të urtë dhe familje korrekte, të cilët kishin ardhur në Xhafzotaj nga Dibra në

E vrava fqinjin se më prishi gjumin!! Ndodh edhe kështu

I shqetësuar nga zhurma që bëhej në apartamentin ngjitur me të tijin, natën e 26 nëntorit 2015, bukëpjekësi shqiptar Lorenc Prifti vrau në gjaknxehtësi e sipër ekonomistin italian Francesco Maria

Akuza, 62-vjeçari ngacmon në ashensor fqinjën 30-vjeçare

Një 62-vjeçar në Tiranë është kapur nga policia duke ngacmuar seksualisht në pallat fqinjen e tij që është 32 vjet më e re se ai. Ngjarja ka ndodhur në rrugën

Vrau fqinjin për lopët, arrestohet 50-vjeçari në Kurbin

Policia e Kurbinit ka vene sot ne pranga 50-vjecarin Deli Alkurtaj I cili eshte I dyshuar kryesor per vrasjen e 19-vjecarit Edmir Hasenziraj. I arrestuari me banim në fshatin Gërnac

​Rama: Serbia nuk është armiku ynë, por fqinji që duhet ta bëjmë partner

Gjatë fjalës së mbajtur në takimin e fundvitit me përfaqësuesit e trupit diplomatik të akredituar në Tiranë, Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka thënë se gjatë qeverisjes së tij 1-vjeçare,

Horror në Mirditë, 48-vjeçari pret fqinjin me sharrë në qafë

Konflikti mes dy familjeve për një copë tokë për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Pas përleshjes me mjete të forta kanë mbetur të plagosur tre persona, dy prej

Indi, e vrasin, sepse e bija veshi xhinse

E kanë vrarë fqinjët, pasi lejoi të bijën të vishte xhinse. Ngjarja tronditës ka ndodhur në Aligarh të Indisë. Kamlesh Dubey, 55 vjeç, është qëlluar gjatë një grindjeje me fqinjët

Përdhunohet një 5-vjeçare në Indi

Një vajzë 5-vjeçare është duke luftuar me vdekjen, pasi është rrëmbyer dhe përdhunuar nga një fqinj në kryeqytetin indian Nju-Delhi. Policia njoftoi se vajza u mor peng ditën e hënë