Tag "fotoshopin"

Edhe Beyonce përdor fotoshopin?

Këngëtarja e famshme Beyonce Knowles, e cila është duke kaluar pushime në Republikën Dominikane, së bashku me burrin dhe vajzën e saj, së fundmi ka marr kritika nga fansat e