Tag "fotom ps"

Taulant Dedja: Ja ç’ka mbetur nga PS e 2001 (Foto)

Ish deputeti dhe ministri socialist, Taulant Dedja ka postuar sot një fotografi gjatë një takimi elektoral në Elbasan për zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2001. Në këtë foto duken kryetari