Tag "fotoja"

Ja fotoja domethënëse me të cilën bashkëshortja përkujton Dr. Florin

Sot bëhen dy vjet që Dr Flori është ndarë nga jeta. Kanë qenë të shumtë artistët dhe miqtë që e kanë kujtuar përmes fjalëve apo fotove emocionuese. Një ndër kujtimet

Berisha i madh. Ja fotoja që poston: Kjo është arsyeja pse i ka tmerr Edvini rrjetet sociale!

Ish kryeministri Berisha ka postuar në facebook foton e mësipërme e cila sigurisht ka marrë mijëra pëlqime. Po përtej saj Berisha shkruar se “kjo është arsyeja pse Edvini i ka

Fotoja që po pushton rrjetin… Ja pse Jolie kërkoi divorcin nga Brad Pitt

Lajmi për ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëri shumë bujë pasi ata janë cilësuar si çifti model dhe prindër për t’u marrë shembull, por mesa duket aktorja ka

Fotoja që po thyen rrjetin: Gjyshja shet në rrugë dhe lexon! Ja historia

Një nënë që shet në një cep rruge lakra, e shtyn kohën duke lexuar një libër. Kjo është fotoja më e fundit nga Tirana që po merr pa fund klikime

Kundërshtarë, po ama kujdesemi për njëri-tjetrin! Foto-lajm

Ne i shohim pothuajse gjithmonë duke u zënë, duke bërë debat dhe duke replikuar në seancë parlamentare apo edhe në komisionet parlamentare. Pra bëhet fjalë për deputetët e maxhorancës dhe

Mbretëresha Elizabeth mbush 90 vjeç. Ja fotoja e rrethuar me nipër dhe mbesa

Mbretëresha e Britanisë, Elizabeth II, feston sot ditëlindjen e 90 të saj. Me rastin e festës, Pallati Mbretëror ka publikuar një fotografi të Mbretëreshës të rrethuar me stërnipër dhe stërmbesa.

Nesër 90-vjetori i Mbretëreshës, ja fotoja zyrtare me 4 breza

Princi Charles, Mbretëresha Elizabeth, Princi George dhe Princi William kanë pozuar për pullën postare. Princi George i është bashkuar babait, gjyshit dhe stër-gjyshes së tij për një fotografi të përbashkët

Zbulohet fotoja e rrallë e Ledi Dianës në krevat me një djalë

Një foto e princeshës së bdherë Diana në prehrin e një djaloshi ka dalë në ankand. Fotoja i përket kohës kur Diana ishte adoleshente dhe është gjetur në arkivin e

Kjo është fotoja më prekëse e momentit (Foto)

Kjo është një nga fotot më prekëse të postuara së fundmi online. Ajo tregon një burrë, teksa shtrëngon qenin e tij të ngordhur. Burri ia doli pasi iu dogj shtëpia,

Ja fotoja e rrallë e Fan S.Nolit

Kjo është një fotografi e rrallë e Fan S. Nolit, udhëheqës i shqiptarëve të Amerikës. Është bërë nga një gazetar më 21 tetor 1932, në bordin e anijes S.S. New

Fotoja e Nënë Terezës që po bën xhiro në rrjetet sociale

Një fytyrë engjëllore, rrezatuese dhe me buzëqeshje perfekte. Kjo foto që është shëmbëlltyrë e elegancës klasike është shkrepur vetën e viteve 1930. Nënë Tereza në këtë foto është 18 vjeç.

Fotoja bën xhiron e botës. “Gruaja në shoqëri”, në takim vetëm burra

Një foto e konferencës “Gruaja në shoqëri”, e mbajtur në Arabinë Saudite, po bën xhiron e botës në internet. Ajo tregon se salla ku disktuohet për gratë është e mbushur

Gazeta izraelite fshin Merkelin e Jahjagën nga fotoja e Marshit në Paris

“HaMevaser”, një gazetë konservatore e ortodoksëve hebrenj, akuzohet për largimin e femrave nga fotoja me Photoshop. Ky “modifikim” u bë i ditur së pari nga disa media izraelite, e pastaj

Publikohet fotoja e Morinës pas lëshimit të fluturakes (Foto)

Mediat serbe kanë publikuar një foto të një personi që dyshohet se është Ismail Morina, njeriu që e lëshoi fluturaken mbi stadiumin e Partizanit të Beogradit. Mediat serbe ende janë

Fotot ekskluzive, Jennifer Lawrence dhe Chris Martin për herë të parë bashkë

Megjithëse lidhja e tyre u zbulua vetëm muajin e fundit, vetëm kohët e fundit u pranua zyrtarisht se Chris Martin ka rënë në dashuri me Jennifer Lawrence. Dhe me sa

Markoviç: Fotoja e bombës, një mesazh për kancelaren Merkel

Lideri i partisë Serbia Unike, Dragan Markoviç ka deklaruar se kancelares gjermane Angela Merkel do t’ia dërgojë foton e bombës nga LBD të gjetur kohë më parë në Beograd. Ai,

Vendimi i qeverisë: Të hiqet nga institucionet fotoja e Nishanit

Në mbledhjen e parë disa minutëshe të qeverisë që u zhvillua në selinë e kryeministrisë me dyer të mbyllura, qeveria ‘Rama’ miratoi vendimet e para. Me një vendim të miratuar

Publikohet fotoja e parë e Northit, vajzës së Kim Kardashian

Vetëm dy muaj pasi erdhi në jetë, ka qenë vetë babai i vajzës rreperi Kanye West i cili ka bërë publike një foto të vajzës. Fotoja e bebit North West,

Vorpsi: Fotoja me Obamën, Rama do të hetohet nga FBI

Nëpërmjet një deklarate për mediat zëdhënësja e Partisë Semokratike Laura Vorpsi nxori sot fakte të reja në lidhje me foton e krysesocialistit Rama. Vorpsi nxori fakte të reja në lidhje