Tag "fotografik"

Zajmina me një set fotografik super seksi (Foto)

Super seksi dhe në formë, kështu duket këngëtarja Zaimina Vasjari në setin e fundit fotografik që ka realizuar Rezarta Shkurta. Zajmina ka publikuar disa imazhe në Instagram ku duket shumë

Nuk janë binjakë… por janë identikë (Foto)

“Nuk jam sozi”, kështu quhet prohjekti fotografik i fotografit kanadez François Brunelle, I cili prej 15 vitesh ka bërë xhiron e botës duke kërkuar persona që ngjajnë me njëri-tjetrin sikur

Seti i ri fotografik i Elvanës (Foto)

Elvana Gjata pas disa këngëve dhe videoklipeve ka zgjedhur dhe të jetë aktive në fushën e fotografisë. Këtë gjë ajo e ka treguar në një fotosesion të ri të fotografive

Kamera Artizanale, ndërtoni aparatin tuaj dixhital fotografik (Foto)

Bëje vet me entuziasëm, kjo është “Kamera Artizanale”, një aparat fotografik dixhital me burim të hapur! Përbëhet nga një kuti kartoni dhe një qark elektronik, thjeshtësia e pajisjes lejon përdoruesit

“Mos më quaj budalla”, kur fjala vret më shumë… (foto)

Sa të dhemb kur dikush të shan? Të dhemb sikur të të kishin dhënë një shpullë. Dhuna verbale nuk lë shenjë në trup, është e padukshme dhe për këtë arsye