Tag "botox"

Marina si e motra Luana, e tepron me botox dhe operacione (Foto)

Vipat e blokut po nxjerr fytyrën e vërtetë të motrave Vjollca. Këtë herë kanë nxjerrë operacionet e Marina Vjollcës, të dashurës së Getit. Marina cilësohet nga publiku si moderatorja më

Nicole Kidman, lamtumirë botoks, tani vetëm dashuri dhe stërvitje për tu dukur e re

Sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë ajo përmirësohet. Nicole Kidman, në moshën 48 vjeçare, ka një fizik për tu admiruar. Revista ‘Gente’ e ka fotografuar atë me bikini

E tmerrshme! Ja si është sot “e bija e Maharaxhait” (Foto)

Hunter Tylo ka qenë idhull shumë vite më parë. Aktorja protagoniste e serialit “Bija e Maharaxhait”, një film shumë i ndjekur në Shqipëri, nuk ka asgjë që të kujton doktoreshën

Nicole Kidman e transformuar nga botox-i (FOTO LAJM)

Fotot e bëra ndër vite, ndërsa aktorja tejet simpatike Nicole Kidman ka kaluar në tapetin e kuq, duket dukshëm se ajo ka ndërhyrë në trupin e saj. Ndonëse gjatë intervistave

Njihuni me funksionin më të ri të Botoksit

Funksioni më i ri i Botoksit (i cili është provuar tek shumë të reja gjatë kohëve të fundit), përveç mbulimit të rrudhave, është edhe lehtësimi i pacientëve që vuajnë nga