Tag "botoks"

Ja çfarë i ka bërë botoksi dhe operacioni plastik Luanës (Foto)

Konsiderohet si një prej vajzave të ekranit më të bukura shqiptare por dihet nga të gjithë se ‘rrugëtimi’ deri në këtë pikë për Luana Vjollcën ka qenë relativisht i gjatë.

Luana e tepron me botoks, shikoni në çfarë gjendje është fytyra e saj (Foto)

Luana Vjollca është mjaft e njohur, jo vetëm si prezantuese televizive, por tashme edhe si këngëtare. Luana ka ndryshuar shumë ndër vite, e kjo edhe falë operacioneve plastike. Ajo ka

Jo gjithmonë Angela Martini ka qenë e bukur, ja fotot para operacionit (Foto)

Vipat e Bllokut po vazhdon me postimin e fotografie të Artistëve shqiptar, të cilët kanë bërë ndërhyrje në fytyrë ose trup. Këtë herë nën shënjestër kanë pasur Angela Martinin. Ja

Reagon Sinani: Nuk e di as ç’është botoksi

Këngëtari Sinan Hoxha po korr sukses më videoklipin e këngës “Gili, Gili”, të cilën ka vetëm disa javë që e ka hedhur në tregun muzikor. Në këtë klip këngëtari Sianan

Botoksi rinon Sinan Hoxhën

Këngëtari Sinan Hoxha sa vjen e “rinohet” më shumë. Ky është një fakt që po i habit të gjithë. Në videoklipin e tij të fundit me titull “Gili Gili” këngëtari