Tag "bote e trete"

Bumçi: Rama po na zhvendos prej boshtit të BE-së dhe NATO-s

Deputeti i Partisë demokratike Aldo Bumçi, përmes një deklarate për mediet ka reaguar sot duke lajmëruar shqiptarët për një aleance të re të kryeministrit Edi Rama gjatë qëndrimit të tij