Tag "boseve"

Zvicra i bllokon 155 milionë euro shqiptarit, “bosi i bosëve të floririt”

Prokuroria italiane i ka kërkuar autoriteteve zvicerane që të nisin hetimet ndaj një shqiptari-zviceran, të quajtur Petrit Kamata, i cili akuzohet për trafik ari dhe argjendi. Autoritetet kanë kërkuar të