Tag "boset"

Denoncimi i qytetarit: Familjarët e Tahirit, bosët e drogës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike nëpërmjet rrjetit social Facebook një denoncim të një qytetari për familjarët e ministrit Tahiri, që sipas tij janë bosët e trafikut të drogës në

Berisha: Rama dhe bosët e drogës, pushtet me vota të vjedhura

Në një postim në ‘Facebook”, Kryeministri në detyrë, Sali Berisha ka akuzuar kreun e PS-së Edi Rama se ka vjedhur dhe falsifikuar tabelat në Qarkun e Lezhës. Teksa KQZ pritet

Berisha: Rama dhe bosët e drogës, pushtet me vota të vjedhura

Në një postim në ‘Facebook”, Kryeministri në detyrë, Sali Berisha ka akuzuar kreun e PS-së Edi Rama se ka vjedhur dhe falsifikuar tabelat në Qarkun e Lezhës. Teksa KQZ pritet