Tag "bosa"

Zbulohen identitetet e dy bosëve shqiptarë të drogës në Itali

Pas arrestimit të dy bosëve të drogës shqiptare në Padova të Italisë janë publikuar sot identitetet e tyre të plota. Ata janë Ilir Gjini 32 vjeç dhe Sulejman Dashja 29