Tag "bos"

Një nga viktimat e Elbasanit, bos droge në Itali

Një nga viktimat e Elbasanit rezulton të jetë kreu i trafikut të drogës në Itali. Bëhet fjalë për Eno Bedallin, 38 vjeç. Në ngjarjen e Elbasanit humbën jetën edhe Agron

Arrestohet në Holandë Bledar Pajana, “mbreti i kokainës” në Evropë

Pas arrestimit në Bergamo të “kolegëve” të tij, ishte zhdukur në Belgjikë e më pas në Holandë. I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet nga policia holandeze në aeroportin e Eindovhen-it.

Meksikë, arrestohet bosi i madh i kokainës

Forcat e sigurisë meksikane kanë mundur të arrestojnë kreun e trafikut kryesor të kokainës në vend. Lajmi vëhet i ditue nga mediet vendase. Sipas tyre Mario Ramirez Trevino, i njohur

Snoop Lion, ish-menaxher prostitutash

Snoop Lion ka zbuluar se në të kaluarën ai kishte punuar si PIMP, që është nofkë për bosët e prostitutave. Reperi thotë se ai kishte menaxhuar disa prostituta dhe ka