Tag "Borxhlinjtë"

Borxhlinjtë !

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, së bashku me bashkëshorten, deputete e LSI-së, Monika Kryemadhi, rezultojnë se kanë marrë dhe janë duke shlyer kredi, për blerje banese. Sipas deklaratës së pasurisë