Tag "borxh 265 mije euro"

Vrasja e dyfishtë në Selitë, sherr për 265 mijë euro

Prokuroria e Tiranës zbardh fakte të reja në lidhje me pronarin e vilës 2-katëshe në Selitë dhe dy personave që mbetën të vrarë. Sipas organit të akuzës, ka pasur një