Tag "borsh"

Flet njëri nga të plagosurit në Borsh: Shkova t’i ndaja, më goditën disa herë me kaçavida

Disa orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Borsh të Sarandës, ku një i ri humbi jetën pas sherrit me mjete të mprehta e disa të tjerë u plagosën,

Arrestohen edhe dy autorët e tjerë të vrasjes në Borsh

Janë arrestuar edhe dy autorët e tjerë të dyshuar të vrasjes së ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Borsh. Burime nga policia thanë se janë arrestuar

Borsh, makina me targa të huaja përplas 9-vjeçarin

Një aksident rrugor është verifikuar mesditën e sotme në aksin e fshatit Borsh, ku një automjet tip “Alfa Romeo” ka goditur një këmbësor, i cili ka marrë planë në trup.

Policia në skemën për azil. E vërteta e breshërisë ndaj furgonit të fëmijëve.

Tashmë s’ka dyshim: ngjarja e Borshit dje, kur u qëllua me armë shoferi i furgonit që transporton fëmijë është një skemë e pastër për të marrë azil jashtë Shqipërisë. Kapakun

“Atentati” i Borshit sot plot mistere e pikëpyetje. Dyshohet inskenim i “viktimës”

Vjen shumë erë ngjarja e Borshit sot! Ngjan nga ata skenare për të kërkuar azil në Gjermani. E keqja është se në këtë skenar është përfshirë edhe policia lokale. Fatos

Qëllohet me automatik furgoni i nxënësve në Borsh

Një furgon që transportonte nxënës u qëllua mengjesin e sotëm me breshri automatiku. Ngjarja u shënua rreth orës 07: 30 në fshatin Borsh të Sarandës. Në momentin e ngjarjes në

Borsh, 150 biznese ankohen për grumbullimin e mbeturinave

Rreth 150 biznese bë Borsh ankohen se prej disa ditësh askush nuk grumbullon dhe largon mbeturinat. Mbeturinat janë bërë grumbull prej ditesh dhe askush nuk i ka hequr. Komuna Lukovë

Borsh, gjenden 8 predha antitank 50 m larg plazhit

8 predha antitank janë gjetur në një largësi rreth 50 metra në zonën e plazhit në Borsh. Predhat e gjetura janë me djegore të montuar. Predhat janë gjetur nga policia