Tag "borici"

Dhuna në “Loro Boriçi”, Nikolla: Turp për të gjithë ne, masa urgjente

Dhuna e ushtruar në stadiumin “Loro Boriç” mes tifozëve të Shkodrës dhe atyre të Tiranës është dënuar edhe nga Ministrja e Arsimit dhe e Sportit, Lindita Nikolla. Në një postim

Sherr në “Loro Boriçi”

Ajo që duhet të ishte “Klasikja’ e futbollit shqiptar, Vllaznia-Tirana, është kthyer në një shfaqe dhune, që trondit shpejt këtë sezon të Superligës. Tifozët e Vllaznisë dhe Tiranës pushtuan fushën