Tag "bordurat"

Aksi Golem – Durrës. Makina përplaset me bordurat anësore

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin Golem-Durrës, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurat anësore. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka humbur

Bulqizë, makina përplaset me bordurat, 23-vjeçarja në gjëndje të rëndë

Aksidentë i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites ku dy persona u plagosen, pasi mjeti me të cilin udhëtonin doli nga rruga dhe u përplas me bordurat. Në Bulqizë, ku ndodhi