Tag "bordit"

KQZ zgjidhet anëtar i Bordit Ekzekutiv të A-WEB

Në Konferencën Botërore të Shoqatës së Trupave Zgjedhore Boterore (A-WEB), që po zhvillon këto ditë punimet në Republikën Domenikane, Asambleja e 2-të e Pergjithshme votoi dhe zgjodhi Komisionin Qendror te

Basha takon anëtarët e bordit të FSHAN

Kryebashkiaku i Tiranës Lulzim Basha është takuar sot me anëtarët e bordit të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Ndërmarrjeve dhe kryetarin e tij, Michael Granoff. Shtrirja e bashkëpunimit në fusha me interes