Tag "Bordeaux"

PSG e ka të lehtë me Bordeaux

Paris Saint-Germain e ka thyer me lehtësi Bordeaux me rezultat 2-0. Golat u shënuan nga Ibrahimovic dhe Alex. Në këtë sfidë debutoi edhe ardhja më e re tek PSG Yohan