Tag "borati"

Shano kundër Bashës. Mos na ofendo Boratin/ Satirë

Nuk më shkon që të krahasoj Edin me Borat. Për mua, ky krahasim është i pavend dhe denigrues për Boratin. Borat shkoi në Amerikë, për ta studiuar atë, shtetin më

Basha: Vetëm Borati do të kishte kurajon të fliste për suksese të ekonomisë shqiptare

Kryetari i Partisë Demokratike përmes një postimi në rrjetin social Facebook, është shprehur se deklaratea e kryeministrit Rama rreth sukseseve në ekonomi janë qesharake. Sipas tij nuk është sukses kur

Berisha ironizon Ramën: Borati i Tiranës viziton Kazakistanin

Ish- kryeministri Sali Berisha ironizon vizitën e Kryeministrit Edi Rama në Kazakistan. Duke postuar një foto nudo të kreut të qeverisë, Berisha e ka krahasuar atë me Boratin – karakter