Tag "bora kokedhima"

​Çfarë thotë më sy Besa Kokëdhima (Foto)

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka postuar në rrjete sociale një foto vetëm më njërin nga sytë e saj. “Më lexo sytë”,-ka shkruar këngëtarja krahas fotos së postuar në rrjete sociale.

Koço Kokëdhima në reanimacion? Ja reagimi i vajzës së tij

Pas lajmit se deputeti Koço Kokëdhima është shtruar në reanimacion në një spital privat, ka reaguar vajza e tij, Bora. Në reagimin e saj në rrjetin social Instagram, Bora Kokëdhima

Bora Kokëdhima publikon unazën e fejesës, por më pas e fshin (Foto)

Vajza e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Bora Kokëdhima, ka deklaruar edhe më parë se gjatë muajit gusht do të fejohet. Mirëpo stilistja kishte publikuar një foto në Instagram, ku tregonte

Eneda Tarifa pranon sherrin me Bora Kokëdhimën

Këngëtarja Eneda Tarifa në një intervistë televizive pa pranuar se mes saj dhe stilistes Bora Kokëdhima (vajza e Koço Kokëdhimës) ka patur një përplasje të fortë në Eurovizion. Ajo theksoi